Series
Ratings
27
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0