Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5