Series
Ratings
127
Dept. QRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
The KillingRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 1.5
BodiesRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 5.0
SafeRated ★ 3.0