Movies
Ratings
584
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
RealRated ★ 1.0
Mother!Rated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Love+SlingRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0