Titles you rated
ERASEDRated ★ 2.5- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5