Movies
Ratings
254
The Face ReaderRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5