Movies
Ratings
30
The AvengersRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0