Titles you rated
- The ParadiseRated ★ 4.0
- The ParadiseRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5