Series
Ratings
93
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0