Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I, KILLRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.0
RatchedRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
MineRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0