Series
Ratings
15
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5