Series
Ratings
110
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 1.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 2.5