Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5