Series
Ratings
127
The Third CharmRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5