Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5