Series
Ratings
30
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0