Movies
Ratings
511
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 2.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
A DayRated ★ 4.0