Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 1.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
MaskRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0