Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5