Movies
Ratings
82
Doctor StrangeRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
NextRated ★ 1.0
Don JonRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0