Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0