Movies
Ratings
219
The GiverRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0