Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0