Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5