Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0