Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The King in LoveRated ★ 0.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5