Movies
Ratings
30
Suicide SquadRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0