Titles you rated
 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Love, LiesRated ★ 3.0 Love, LiesRated ★ 3.0
 After YangRated ★ 4.0 After YangRated ★ 4.0
 HamiltonRated ★ 4.5 HamiltonRated ★ 4.5
 SeaspiracyRated ★ 4.5 SeaspiracyRated ★ 4.5
 Turning RedRated ★ 2.5 Turning RedRated ★ 2.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 The Big ShortRated ★ 3.5 The Big ShortRated ★ 3.5
 ToastRated ★ 3.5 ToastRated ★ 3.5
 LucaRated ★ 3.5 LucaRated ★ 3.5
 BarbieRated ★ 4.0 BarbieRated ★ 4.0
 Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.5 Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.5
 Don't Worry DarlingRated ★ 3.5 Don't Worry DarlingRated ★ 3.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 3.5 Chungking ExpressRated ★ 3.5
 Lust, CautionRated ★ 4.0 Lust, CautionRated ★ 4.0