Movies
Ratings
22
FamilyhoodRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0