Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 5.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0