Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5