Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0