Movies
Ratings
347
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 1.5
CarsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5