Titles you rated
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.5
Summer ScentRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0