Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
Do the Right ThingRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
PhenomenonRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0