Movies
Ratings
227
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 2.5