Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5