Series
Ratings
34- GirlsRated ★ 2.0
GirlsRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- M&MRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0