Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5