Series
Ratings
18
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Planet EarthRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0