Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0