Series
Ratings
14
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0