Titles you rated
The Woman in the White CarRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 3.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5