Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0