Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0