Movies
Ratings
89 The Last BlossomRated ★ 5.0 The Last BlossomRated ★ 5.0
 DinosaurRated ★ 4.0 DinosaurRated ★ 4.0
 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
 HopeRated ★ 5.0 HopeRated ★ 5.0
 The CallRated ★ 4.0 The CallRated ★ 4.0
 Forever the MomentRated ★ 3.0 Forever the MomentRated ★ 3.0
 The Way HomeRated ★ 4.0 The Way HomeRated ★ 4.0
 A Dirty CarnivalRated ★ 4.0 A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 Hide and SeekRated ★ 3.0 Hide and SeekRated ★ 3.0
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 Voice of a MurdererRated ★ 4.0 Voice of a MurdererRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
 Shrek 2Rated ★ 5.0 Shrek 2Rated ★ 5.0
 Death NoteRated ★ 5.0 Death NoteRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 ShrekRated ★ 5.0 ShrekRated ★ 5.0
 My Tutor FriendRated ★ 4.0 My Tutor FriendRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0