Movies
Ratings
171
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0