Series
Ratings
156
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 4.0