Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0