Movies
Ratings
332
The Damned UnitedRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Great ActorRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5